ماشین سازی بهرامی، یکی از برترین و معروف ترین های ایرانی در زمینه ساخت خطوط تولید و ماشین آلات ساخت خط تولید اسید کلریدریک چه در داخل و چه در خارج کشور می باشد که سالانه پروژه های متعددی  در این مجموعه  توسط متخصصان و کارشناسان در این حوزه تولید، و برای فروش روانه بازار می شود. در این مقاله قصد داریم تا شما را با پنج مورد از مهم ترین و پرکاربرد ترین خطوط  تولید مجموعه ماشین سازی بهرامی آشنا کرده و درباره شرکت  توضیحاتی را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

گروه صنعتی بهرامی با سابقه و رزومه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلان صنعتی در راستای افزایش کیفیت صنایع خدمات ذیل را ارائه می کند:

لیست خدمات قابل ارائه

1- ساخت خط تولید اسید کلریدریک(جوهر نمک)HCL

2-ساخت خط تولید سولفات سدیم

3- * ساخت خط تولید سولفات پتاسیم K2SO4

4- ساخت خط تولید کود ماکرو(N.P.K) و کودهای گرانوله پلیت(ورمی کمپوست)

5-انواع برج های جذب،کندانسور،مبدل های حرارتی

6-انواع ماشین آلات صنعتی و شیمیایی(الواتور،نوارنقاله،اسکرو،ترومل(خشک کن)،آسیاب

7-ماشین آلات کارخانجات گچ،شن و ماسه،نمک،رنگ

خط تولید اسید کلریدریک عراق - اربیل اجرا توسط ماشین سازی بهرامی

ماشین سازی بهرامی یکی از مهمترین سازندگان ماشین آلات صنعتی کشور می باشد  و در زمینه تولید انواع دستگاه های صنعتی فعالیت می کند و در این زمینه سابقه طولانی دارد. شرکت ما بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تولید انواع ماشین آلات صنعتی تلاش می کند و در این زمینه  بسیار موفق عمل کرده است. ماشین سازی بهرامی، بستر بسیار مناسبی را برای خودکفایی کشور در زمینه تولید انواع دستگاه های صنعتی مختلف فراهم کرده است. شرکت ما نقش مهمی در تأمین دستگاه های صنعتی داخل کشور و سایر کشور های جهان مثل ارمنستان، عراق و قزاقستان دارد. در این مقاله قصد داریم در مورد خصوصیات شرکت ماشین سازی بهرامی با شما عزیزان صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بررسی خط تولید های مختلف ساخته شده توسط ماشین سازی بهرامی

خط تولید اسید کلریدریک

ماشین سازی بهرامی به عنوان مهمترین و اصلی ترین سازنده خط تولید اسید کلریدریک در کشور ایران محسوب می شود. در  شرکت ما همه دستگاه های مورد نیاز برای تولید اسید کلریدریک ساخته می شود و به کارخانه های سازنده این ترکیب شیمیایی ارسال می گردد‌. ماشین سازی بهرامی تنها شرکتی است که همه قطعات مورد نیاز برای ساخت دستگاه های تولید کننده اسید کلریدریک را تولید می کند و از این نظر به سایر کشور های اروپایی وابسته نیست. اسید کلریدریک یکی از مهمترین ترکیبات اسیدی است که در اثر واکنش اتم  هیدروژن با اتم کلر تولید می شود و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

بیش از 10 سال سابقه ساخت خط تولید اسید و فروش خط تولید اسید کلریدریک در کشور های مختلف همچنین اخذ گواهینامه های متعدد نشان از کیفیت خطوط ساخته شده توسط شرکت ماست.

شما می توانید در لینک زیر نمونه خطوط ساخته شده توسط ما را مشاهده بفرمایید

خط تولید کود ماکرو یا NPK

کود ماکرو یا سولفات پتاسیم  یکی از مهمترین کود هایی است که از ترکیب مواد معدنی و آلی مختلفی مثل اکسیژن، نیتروژن و عنصر پتاسیم‌ تولید می شود و برای رشد انواع گیاهان و درختان مورد استفاده قرار می گیرد. نیتروژن یکی از  مهمترین عنصر هایی است که برای رشد گیاهان ضروری است. کود ماکرو باعث  تقویت و افزایش سرعت رشد گیاهان می شود. گروه ماشین سازی بهرامی به عنوان سازنده خط تولید کود ماکرو، نقش مهمی در تولید انواع دستگاه های مورد نیاز برای تولید کود ماکرو دارد و در زمینه کاری خود بسیار موفق عمل کرده است.

خط تولید عراق - حله اجرا توسط ماشین سازی بهرامی

بررسی  خصوصیات ماشین سازی بهرامی

  • ماشین سازی بهرامی به عنوان مهمترین شرکت تولید کننده انواع دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی محسوب می شود و سالیان طولانی است که در این زمینه فعالیت می کند‌. همه قطعات مورد نیاز برای ساخت دستگاه های صنعتی در این شرکت تولید می شود.
  • کیفیت و کارایی دستگاه های صنعتی تولید شده شرکت ما کاملا متناسب با استاندارد ها و مقیاس های بین المللی است. کیفیت دستگاه های تولید شده در شرکت ما مورد تأیید  تعداد زیادی کشور اروپایی است. همین امر موجب شده است که شرکت ما در زمینه صادرات انواع دستگاه های صنعتی به سایر کشور های آسیا و اروپایی موفق عمل کند.گروه ما در زمینه تولید دستگاه های صنعتی موفق شده است که گواهینامه های بسیار معتبری را برای ساخت قطعات و  دستگاه های مختلف کسب کند‌. از جمله مهمترین گواهینامه های ما می توان به گواهینامه 2007: 18001 SASOH SB  اشاره کرد.
  • ماشین سازی بهرامی دارای تعداد زیادی حط تولید ساخته شده در سراسر کشور است و در کشور هایی مثل ارمنستان و عراق نیز خطوط تولید جدیدی تأسیس کرده است و به تولید انواع دستگاه های صنعتی می پردازد. در هر کدام از این مجموعه ها دستگاه های مختلفی نصب شده  که در صفحه گالری قابل مشاهده می باشد. این  امر موجب شده است که ماشین سازی بهرامی بتواند در زمینه تولید  انواع ماشین آلات صنعتی موفق باشد. از جمله خط تولید های مهم  ساخته شده توسط شرکت ما می توان به خط تولید اربیل عراق، حله عراق ، یزد، یاسوج و ارمنستان اشاره کرد.
  • ماشین سازی بهرامی از بخش های مختلفی مثل بخش تولید، بخش ارزیابی، بخش کنترل کیفی و بخش عرضه تشکیل شده است. کنترل کیفی یکی از مهمترین بخش های شرکت ما محسوب می شود.‌ بعد از اینکه دستگاه مورد نظر تولید شد به بخش کنترل کیفی ارسال می گردد. در بخش کنترل کیفی کیفیت و کارایی قطعات مختلف دستگاه  از طریق نرم افزار ها و دستگاه های مختلف بررسی می شود.  در صورتی که نتایج  به دست آمده از کنترل کیفی دستگاه  با استاندارد های جهانی مطابقت داشته باشد، دستگاه به مشتری و بازار عرضه می شود.

با ما تماس بگیرید مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم

همین حالا با ما تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید ما همواره مشتاقانه آماده پاسخگویی به شما هستیم
تماس با ما